WSPÓLNE WYCIECZKI Z INNYMI PODRÓŻNIKAMI

Mamy nową ofertę od Zespołu Inkaliningrad.com, która może wyglądać interesująco dla wszystkich turystów, mówiących po polsku, mających podróż na niskim budżecie – Wspólne wycieczki z innymi Podróżnikami!

Najpierw krótkie wytłumaczenie: Na razie w Kaliningradzie nie ma wycieczek zorganizowanych dla grup (jak na przykład w Europie: hop on/hop off buses), żadna agencja turystyczna nie oferuje wycieczek autokarowych dla polskich czy angielskich podróżujących samotnych. Jedyna opcja to zamówić wycieczkę indywidualną.IMAG3594-300x179

Nasz pomysł jest prosty: Masz możliwość podzielić koszt wycieczki z innymi samotnymi podróżnikami, którzy o tej samej porze również zwiedzają miasto i okolice! Można wspólnie uczestniczyć w wycieczce pieszej, wycieczce samochodem z innymi podróżującymi lub w przypadku ponad 4 osób – może być zorganizowana wycieczka na minivanie/autokarze!
Czy jesteś zainteresowany? masz ochotę na oszczędzanie pieniędzy?
Wtedy:
1. Wyślij e-maila na ola@inkaliningrad.com z tematem ‘Wspólna wycieczka’
2. Zaznacz Daty zwiedzania obwodu Kaliningradzkiego
3. Zaznacz Wycieczki, którymi jesteś zainteresowany. Obecnie następne wycieczki cieczą się popularnością: po mieście (wycieczka piesza, 3 lub 7 godz. wycieczki po mieście), Mierzeja Kurońska, Swietłogorsk i Jantarnyj!
Co  dalej zrobimy?
– Zbierzemy dane i połączymy turystów w jedną wspólną grupę. Więc, koszt wycieczki będzie dla Ciebie tańszy!
– Dwa dni przed Twoim przyjazdem wyślemy do Ciebie e-maila z ceną za wycieczkę i ilość turystów, którzy chcą wycieczkę w te same dni!
– W przypadku ‘niezarejestrowanych podróżników’ w daty, wskazane przez Ciebie, również będziesz o tym poinformowany na dwa dni przed przyjazdem.

Popatrz na Rozkład wycieczek, przedstawiony poniżej, tych, kto już się zarejestrował  i dołącz do nich!

Im więcej mamy turystów, tym mniej zapłacisz!

Wycieczka

DATY (w 2018)

Wycieczka po mieście (3 godz.)  soboty
Wycieczka piesza  piątki
Mierzeja Kurońska  piątki, sobota, niedziela
Swietłogorsk i Mierzeja Kurońska  piątki, sobota
Swietłogorsk i Jantarnyj  niedziela
UWAGA DLA KIBICÓW, MÓWIĄCYCH TYLKO PO POLSKU: WYCIECZKA PO MIEŚCIE MINIBUSEM (7-8 OSÓB)  14, 15, 16, 22 CZERWCA 2018 o godz. 13:00

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wycieczkę albo skorzystaj z naszej formy do reserwacji. 

Dziękujemy za zaufanie i wybranie InKaliningrad.com!