FREE WALKING TOUR w języku angielskim (w piątki o godz. 10-tej)

Czy potrzebujecie przewodnika w Kaliningradzie? 

Jeżeli tak, gorąco zapraszamy na Darmową Wycieczkę Pieszą po mieście! Jest stworzona zarówno dla osób młodych, jak i dla osób w podeszłym wieku.
Odbywa się w języku angielskim!

Inkaliningrad.com jest jedynym miejscem, gdzie można zarejestrować się na NOWY Free Walking Tour po Mieście.

NOWY Free Walking Tour pomożę Wam zorientować się w najbardziej Europejskim mieście Rosji i zrobi niezapomniane wrażenia od pobytu tutaj! Przewodnik powiedzie Was drogą historii Kaliningradu, od jej samego początku jako Pruska osada Twangste, jako ziemia Królewiec do jednego z najpiękniejszych miast Prus Wschodnich przed Drugą Wojną Światową i teraz stolica bursztynu świata, będąc znaczącym, najbardziej wysuniętym na zachód miastem Rosji. Nasi przewodnicy opowiedzą historię, które nigdy nie słyszeliście. Poznacie najlepsze zakątki Kaliningradu i usłyszecie niektóre “tajemnice” tego fascynującego miejsca z jego wyjątkową tożsamością. Celem naszych przewodników jest przedstawienie doskonałych podstawowych informacji o Kaliningradzie i jego zabytkach.

Zaplanuj swój dzień

    • Wycieczka odbywa się o godz. 10-tej, startuje od hotelu Kaliningrad (Leninskij Prospiekt, 81). Spotkanie na schodach przed wejściem do hotelu.
    • Wycieczka zwykle trwa 3-4 godziny (Czas trwania zależy od twojej prędkości poruszania się!)
    • Będzie zorganizowana przerwa na herbatę/kawę i różnego rodzaju małych twoich zapotrzebowań
    • Końcowy punkt wycieczki – Plac Zwycięstwa.

Nasza piesza wycieczka jest absolutnie bezpłatna, tak że każdy w niezależności od budżetu może odkryć dla siebie nasze magiczne miasto. Nie ma żadnych opłat. Jeżeli masz ochotę, na zakończenie przewodnikowi możesz podziękować napiwkiem. To jest wszystko!

Wybierz swój dzień i zapisz się na wycieczkę przez wysłanie maila na: ola@inkaliningrad.com
Prosimy o wysłanie do nas następujących informacji:
1. Kraj twojego zamieszkania.
2. Wiek (dziecko/nastolatek/osoba dorosła).

Proszę pamiętać, że mamy taką wycieczkę na razie tylko w piątki.

Zawsze polecamy zerejestrować się na wycieczkę. W przypadku braku turystów, zarejestrowanych drogą mailową, przewodnika nie będzie.

Prosimy się upewnić, że zjedliście dobre śniadanie przed wycieczką, aby wystarczyło energii na 3-4 godziny dobrego spaceru!
Do zobaczenia!

_____
Grupy od 10 osób lub więcej, szkoły i organizacje

Nasz Free Walking Tour  jest skierowany na turystów indywidualnych i zastrzegamy sobie prawo odmówić udziału niespodziewanym dużym grupom, ale nie chcemy tego robić. Prosimy skontaktować się z nami przynajmniej 3 dni przed wycieczką, jeżeli chcecie wziąc udział z wieloma przyjaciółmi.

Nie oferujemy Free Walking Tour dla szkół lub innych organizacji. Natomiast możecie zarezerwować wycieczkę prywatną po rozsądnej cenie. W  takim razie prosimy o bezpośredni kontakt z nami.
______

Wziąłeś udział w wycieczce? Podziel się z nami swoimi opiniami!